Тривалість: 9 днiв

Маршрут: Мукачево — Мукачево — Загреб* — Плітвіцькі Озера* — Ровінь* — Опатія* — Грожнян* — Мотовун* — Мукачево — Київ*

Мінімальна вартість: 8158 грн.

Вартість від 245 євро на особу.

Транспорт: Автобус

26.03.2022
21.04.2022
30.04.2022
07.05.2022
11.06.2022
26.06.2022
10.07.2022
31.07.2022
13.08.2022
21.08.2022
04.09.2022
18.09.2022
08.10.2022
22.10.2022
1 день  Виїзд з Києва

Зустріч туристів в Києві представником компанії.

Посадка в поїзд сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда 13. Можливість приєднатись у Львові.
2 день.  Наша подорож починається
Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо вечірню екскурсію «Загреб — столиця Хорватії» (у вартості туру). Загреб — це місто контрастів — одночасно древній і молодий, уранці — діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.
3 день.  Восьме чудо Світу

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на курорт. По дорозі рекомендуємо відвідати Плітвицькі Озера (25 євро для дорослих/15 євро для дітей до 18 років + вх.квиток).

Хорвати часто називають це місце «восьмим чудом світу» — 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в готель на узбережжі. Ночівля.
4 день.  Істринська Рив’єра.

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Сьогодні запрошуємо вас на екскурсію «Істрійська Рив’єра» (35 євро для дорослих/25 євро для дітей). Ровінь — Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові. Півострів, на якому розмістилося історичне ядро міста, оточений 22 невеликими зеленими острівцями. Вузькі, мощені, звивисті вулички Ровеня створюють незабутню романтичну атмосферу міста. Ви побачите Міську ратушу, Міські стіни і Ворота Балби, Ворота Святого Бенедикта, годинникову вежу, Кафедральний собор, Палац Каліффи та ін. Пула — «місто Колізей», заснований понад 3 тисячі років тому. Численні пам’ятники давньоримської архітектури прикрашають це місто: Амфітеатр, Тріумфальна арка Сергіуса, римський Форум, храм Августа. Під час оглядової екскурсії Ви познайомитеся з історією життя порту після падіння Римської імперії до наших днів, прогуляєтеся по Амфітеатру.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо вам відвідати курорт Опатія (20 євро для дорослих/10 євро для дітей) — знаменита хорватська Ніцца, найфешенебельніший і неповторний по своїй архітектурі курорт Хорватії. Унікальний теплий і м’який клімат, субтропічна зелень прекрасних парків і скверів, десятки розкішних готелів, що вишикувалися уздовж знаменитого «лангомара» (променаду), ексклюзивні магазини європейських фірм, дорогі ресторани і престижні вілли, побудовані ще за часів Австро-Угорщини, — усе це Опатія. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі. Вільний час. Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію «Істрійська мозаїка» (30 євро для дорослих/20 євро для дітей). Відвідування найкрасивіших міст півострова Істра. На пагорбі недалеко від Мотовунського лісу в північно-західній частині Істри, над долиною річки Мирні, на відстані 15 км від моря, розташувалося древнє містечко Грожнян. Місто, оточене оливковими деревами і виноградниками, пишається своєю багатою традицією, культурною спадщиною, красою природного оточення і усе це, до того ж, ушляхетнено мистецтвом. Мотовун — місто і фортеця XII — XIII століть. Хорвати ще називають його «місто над хмарами», тому що коли сідає туман, то вершини гір з будівлями виявляються вище, оскільки вони розташовані на висоті 277 м над рівнем моря. Місто, ніби по спіралі струмує з вершини до підніжжя пагорба, а біля підніжжя, в долині знаменитих Мотовунських лісів тече річка Мирна. Мирна впадає у Венеціанську затоку Адріатичного моря. З деревини Мотовунських лісів будувалася Венеція. Оглядові екскурсії в г.Грожнян і Мотовун + дегустація трюфелів.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
7 день.  «Най-най» острів Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні запрошуємо на екскурсію на острів Крк (25 євро). Острів Крк наділений всім «най-най» що можуть запропонувати острова Хорватії: це найбільший острів в Адріатичному морі, це най північніший острів в Адріатичному морі, це найбільш доступний острів Адріатики, і, нарешті, це найбільш відвідуваний острів на Адріатиці! За красою і величиною Крк просто не знає собі рівних. Тут густі ліси зустрічаються з величними скелями, виноградні плантації з оливковими гаями, а піщано-галькові пляжі і блакитне море доповнюють ідеальну картину.

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.
8 день.  Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько — українського кордону. Проходження кордону.

Прибуття в Мукачево близько 20:30.
9 день.

Прибуття до Львова близько 01:30.

Прибуття до Києва близько 09:00.                                                                                                                                                                                                                                                                            Входить у вартість:

✅ Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
✅ Проживання 2 ночі у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностямипо дорозі на Адріатику і назад, харчування — сніданки;
✅ Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (4 ночі), харчування — сніданки + вечері, на вечерю напої за додаткову оплату);
✅ Супровід керівником групи;
✅ Рекомендуємо вечірню екскурсію «Загреб — столиця Хорватії». Загреб — це місто контрастів — одночасно древній і молодий, уранці — діловий, увечері призначений для розваг;
Додатково:
✅ Запрошуємо вас на екскурсію «Істрійська Рив’єра». Ровінь — Венеціанська перлина Істрії, найвище місце на півострові.
✅ Рекомендуємо вам відвідати курорт Опатія — знаменита хорватська Ніцца;
✅ Рекомендуємо відвідати факультативну екскурсію «Істрійська мозаїка»;
✅ Запрошуємо на екскурсію на острів Крк: це найбільший острів в Адріатичному морі.
Вартість від 245 євро на особу.

Хотите другую дату вылета, длительность? Подберите тур по своим параметрам